Genç Odası Takımları

Genç Odası Takımları

Ödeme ve Teslimat

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Değerli tüketicimiz www.kupagenc.com adresinde ürün kategorilerinden sepete ekle butonu ile ürünüzü seçebilir siparişi tamamla butonu ile siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

ÖDEME VE SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Değerli tüketicimiz www.kupagenc.com üzerinden alışveriş işleminizi tamamlamak ve ödeme yapmak için yönergeleri takip ederek dilerseniz havale ile dilerseniz kredi kartı peşin veya taksit imkanı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

SİPARİŞİM NE KADAR ZAMANDA ONAYLANIR ?

Değerli tüketicimiz www.kupagenc.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler aynı gün içerisinde onaylanır.

FATURAM TARAFIMA NASIL ULAŞACAK ?

Değerli tüketicimiz faturalarınız ürünleriniz ile birlikte tarafınıza elden teslim edilecektir.

HASARLI PAKET YA DA ÜRÜN GELİRSE NE YAPMALIYIM?

Değerli tüketicimiz teslim alacağınız ürünlerde hasar ,kırık ya da farklı bir durum gördüğünüz anda teslim eden kargo firması ya da kurulum yapan yetkili ekibimize tutanak tutturmanızı, ürünü teslim almamanızı ve info@kupagenc.com adresine durumu bildirmenizi rica ederiz.

KURULUM VE TESLİMAT

Değerli tüketicimiz www.kupagenc.com üzerinden sipariş etmiş olduğunuz mobilya, tekstil, halı, aksesuar ve diğer tüm ürünlerin teslimat süresi maksimum 30 (OTUZ) iş günüdür.(Kampanya ve özel dönemlerde teslimat ve kurulum süreleri değişkenlik gösterebilir.)

Kurulum gerektiren ve demonte olan tüm ürünlerimizin teslimatı yetkili satış noktalarımız tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.

Kurulum gerektirmeyen aksesuar, aydınlatma, halı, tablo, sandalye, yatak, yatak örtüsü, yorgan, yastık gibi ürünler için ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir.

Yetkili servis ağımızın ve satış noktalarımızın olmadığı yerlerde kurulum yapılmamakta olup sadece apartman & bina kapısına kadar ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş