Genç Odası Takımları

Genç Odası Takımları

Ürün Özellikleri

Montessori Hut, çocukların rahat, eğlenceli ve öğrenmeye açık bir ortamda yetişmelerini sağlayan, birbirinden özel tasarımları ile dikkat çeken bir çocuk odası mobilya setidir. Çatılı karyolası yıldız ve puantiyeli brandası ve korumalığı ile çocukların uykularını tatlı bir hale getirir. Kardeş karyolası sayesinde extra bir konfor alanı da elde edilebilir. Karyolanın yanı sıra, digital uv baskılı yavaşlatıcılı kapakları ve geniş iç hacmi ile led aydınlatması, askılıkları ve şirin kulpları ile gardrop, çocukların giysileri için ideal bir yerdir.

Çalışma masası da, özel tasarımı ile diğer çocuk odası mobilyalarından ayrılır. Şirin ve sade bir tasarıma sahip olan masanın kenarlarında depolama ve koruma alanları da bulunur. Çocukların kitapları, defterleri ve diğer malzemeleri için raflı ve USB’li raf ünitesi de mevcuttur.

Ayrıca, digital uv baskılı 4 çekmeceli şifonyer, çok raflı sistemi ve çekmeceleri ile bu kitaplık, çocukların odalarında yer kaplamadan çok sayıda eşya saklamalarına olanak tanır. Montessori Hut, her bir parçası özel olarak tasarlanmış olan mobilyaları sayesinde, çocukların odalarında öğrenirken eğlenmeleri ve düzenli bir ortamda yetişmeleri için ideal bir seçimdir.

Montessori eğitim felsefesine uygun olarak tasarlanmış olan Montessori Hut, çocukların özgüvenlerini ve bağımsızlıklarını geliştirirken, eğitim hayatlarına da katkı sağlayacak bir ortam sunar. Mobilyaların tasarımlarındaki detaylar ve işlevselliği sayesinde, çocuklarınızın odası hem düzenli hem de keyifli bir hale gelecektir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş