Genç Odası Takımları

Genç Odası Takımları

Ürün Özellikleri

Comfort genç odası, aykırı tasarımıyla keskin çizgilerin ve modern dokunuşların bir araya geldiği bir tasarım. Karyolası, antrasit ve beyazın büyüsünü bir araya getirerek odanın atmosferini değiştiriyor. Kardeş karyola seçeneği ile daha konforlu bir alana sahip olabilirsiniz.

Comfort gardırop, geniş iç hacmi ve kapaklardaki çarpmayı önleyici yavaşlatıcı sistemi ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Aynalı kapak, günlük giyim düzenini sağlamak için oldukça faydalı bir özellik olarak öne çıkıyor. Led aydınlatma ve askılık seçenekleri, gardırobun kullanımını daha pratik hale getiriyor. Göz alıcı renkli kulplar ise gardırobun tasarımına modern bir dokunuş katıyor.

Comfort şifonyer, yerden yüksek olması ve çok çekmeceli yapısı ile depolama konusunda kullanıcıların yardımcısı oluyor. Renkli kulpları ise odanın atmosferine farklı bir hava katıyor. Komodin de geniş çekmecesi ve modern tasarımıyla odanın genel havasına uyum sağlıyor.

Kitap okumayı seviyorsanız, Comfort kitaplık tam size göre. Çok raflı yapısı ve organizer tasarımı sayesinde kitaplarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Çalışma masası da geniş çekmeceleri ve modern tasarımıyla öğrencilerin ders çalışmalarına yardımcı oluyor.

Comfort genç odası, aykırı tasarımı ve modern dokunuşları ile evinize farklı bir hava katacak. Geniş iç hacimleri, yavaşlatıcı sistemleri, renkli kulpları ve yerden yüksek olmaları sayesinde depolama sorunlarına da son verecekler.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş