Genç Odası Takımları

Genç Odası Takımları

İçinde Gençlik Var!

35 yıldır gençliğin hevesine, ihtiyacına ve heyecanınaortak olan, asla yaşlanmayan ve sürekli yenilenen yüzüyleyoluna emin adımlarla devam eden Kupa Çocuk ve Genç Odası ile tanışıyorsunuz. Dinamik bir ruh ve heyecanla üretiyoruz tam olarak bu tanışmanın da dinamik ruhumuzu yansıtmasını istedik. Tüm mobilyalarımızı içimizdeki gençlikle harmanlayarak sunuyoruz. Kupa’da hiç bitmeyen gençliği, meraklı çocukluluğu, sağlıklı üretimi deneyimleyin istiyoruz.

Hepinize; Merhaba, Hallo, Ciao, Hola, Bonjour, Nihao!

Kupa Çocuk ve Genç Odası köklü olduğu kadar etken, etkenliği kadar kaliteli, ödün vermeyen yapısıyla birlikte yenilikçidir. Bütçenizi, neşenizi konforunuzu ve yaşamınızı güzelleştirmek için sadece Kupa Çocuk ve Genç Odası yeter! Aklın sınırlarında keyifli bir oyuna dönüşen tasarımlarımızla özel oluşunuza Kupa kaldırmak için buradayız.

İçinde Yaşam Var!

Üretmek ve tüketmek birbirinden ayrılmayan iki ana parça. Üretirken bilinçli olduğumuzda, tüketirken de bilinçli olabiliyoruz. Bu yüzden biz yaşamın ön planda olduğu üretimleri savunuyor ve gerçekleştiriyoruz. Farklı yaşamlara, kullanım kolaylığına ve çevre dostu üretime tam destek vererek geliştirdiğimiz tasarımlarımız mekânın içini olduğu gibi yaşamın da içini güzelleştiriyor. İçinde Aile Var! Her ebeveynin çocuklarına en iyiyi sunmak için çalıştığını biliyoruz. Aile olmak özen göstermektir. Korumak, kollamak ve tüm dünyanın içinde güvende hissettirmektir. Çocukları için tüm bu incelikleri gösteren ebeveynlere biz de Kupa Çocuk ve Genç Odası olarak destek sağlıyoruz. Güvenilir olmak, hızlı olmak, etkili olmak ve öncü olmak. Aile bir bütündür, Kupa Çocuk ve Genç Odası ise bu bütünün tamamlayıcısıdır.

Zaman Kadar Hızlı!

Çocuklar ne kadar da hızlı büyüyorlar. Her an çok özel ve öylesine su gibi geçip gidiyor ki geç kalmak istemiyoruz. Zaman kavramındaki hassaslığımızı, tüm süreçlere yansıtıyoruz. Bu özel anların içinde var olmak için zamanla yarışıyoruz.

VİZYON

Dünyaya gözlerini açan her çocuğun, güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanında mutlu olması için ürettik. Vizyonumuz tüm dünyaya bir babanın yüreğini, annenin şefkatini içinde barındıran, gençliğin ve çocukluğun anlamına uygun mobilyalarla ulaşmak. Işığımızla birlikte çıtayı hep bir üst noktaya taşırken pazardaki liderliğimize sizinle Kupa kaldırmak istiyoruz.

MİSYON

Her çocuğun hayal ettiği o mükemmel odayı sunmak için, gözümüzü kulağımızı dünyaya açtık. İnce ince işledik, çocuk ruhumuzu, gençliğimizi ve hevesimizi hiç kaybetmedik. Bugün ailelerin tercihi olan Kupa Çocuk ve Genç Odası tasarımlarını Türkiye’de 81 ile; dünyada Avrupa, Orta Doğu ve Arap ülkelerine taşımamızın tam sebebi bu. Yenilikten vazgeçmemek ve her zaman ihtiyaca yönelik kusursuz çözüm üretmek 35 yılımızda misyon ilkemiz oldu.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş