Genç Odası Takımları

Genç Odası Takımları

Ürün Özellikleri

Alice Genç Odası, sıcak ve modern bir tasarımla gençlerin hayallerini süsleyen bir odadır. Ahşabın sıcaklığı ve pembe rengin en soft tonları, odanın atmosferine huzur ve sıcaklık katıyor. Karyola başlığı, kumaş döşeme ve doğal ahşap yapısıyla konforlu bir uyku sunuyor. Hem çekmece hem de kapaklı bölümleriyle dar alanların kurtarıcısı olan modern şifonyer, sessizce kapanan yavaşlatıcılarla donatılmıştır. Modern kulp ve yüksek ayaklar, odanın tasarımında fark yaratıyor.

Alice kitaplık, metal ve ahşabın buluşmasıyla oluşturulmuştur. Çok raflı ve kapaklı depolama alanı sayesinde her şey daha düzenli olacak. Alice çalışma masası, çok bölmeli depolama alanı ve çekmecesi ile çalışmaları daha zevkli hale getiriyor. Metalin keskin çizgisi, ahşabın sıcaklığı ile odanın atmosferine farklı bir hava katıyor.

Sürgülü ve kapaklı seçenekleri olan gardroplar, geniş iç hacimli depolama alanı, çok raflı ve çekmeceli tasarımı ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor.  LED aydınlatmalı ve askılıklı gardroplar, kullanıcılara daha fazla işlevsellik sunuyor. Yerden yüksek ayakları sayesinde robot süpürge ve temizlik için idealdir.

Yüksek ayaklı komodin, geniş iç hacimli çekmeceleri ve metal kulpları ile odanın tasarımına uygun olarak dizayn edilmiştir.  Alice Genç Odası, modern tasarımı ve kullanışlılığı ile gençlerin beğenisini kazanıyor. Doğal ahşap yapısı ve pembe tonları, odanın atmosferine sıcaklık ve huzur katıyor. İşlevsellik ve konforun bir arada olduğu Alice Genç Odası, gençlerin hayatını daha da renkli hale getiriyor.

Ürün Ölçüleri

  

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş